Jak nosić muszkieterki, by wyglądały ciekawie?

Muszkieterki, czyli kozaki za kolano, są jedną z najczęściej wybieranych propozycji. Nie ma się czemu dziwić. Wyglądają bardzo efektownie, a do tego są wygodne i stylowe. Jak nosić muszkieterki, by wyglądały elegancko i gustownie?

Z sukienką – na co dzień


Wybierając kozaki na słupku za kolano warto połączyć je z sukienką, z którą będą wyglądały niezwykle gustownie. W stylizacjach codziennych warto pokusić się o wybór dopasowanej sukienki dzianinowej. Jest to sukienka, która podkreśla atuty figury, wygląda niezwykle gustownie i jednocześnie ogrzeje nas w nieprzyjemne, chłodne dni.

Wybierając sukienkę do muszkieterek warto zdecydować się na mini. To właśnie w takiej stylizacji najlepiej wyeksponujemy nogi. Do zestawu idealnie pasuje długi płaszcz, który nie tylko ochroni przed zimnem, ale również świetnie wygląda.

Muszkieterki ze spodniami?


Kozaki na słupku za kolano równie dobrze wyglądają ze spodniami. Trzeba trzymać się jednak kilku zasad, dzięki którym proporcje sylwetki nie zostaną zaburzone.

Wybierając do muszkieterek obcisłe spodnia trzeba unikać kontrastowych połączeń, gdy nasze nogi odbiegają od ideału. Warto dopasować spodnie kolorystycznie do kozaków na słupku. Dzięki temu nogi będą wydawały się dłuższe, a sylwetka smuklejsza.

Czarne jeansy zestaw z czarnymi kozakami na słupku za kolano, a do szarych muszkieterek dobierz szare spodnie. Na górę wybierz wygodny, oversizowy sweter.