Złote baleriny – stylizacje na co dzień i od święta

Obuwie nie musi być tylko neutralnym dodatkiem do stroju, przeciwnie, może stanowić jego istotny, ożywczy element. Idealnym przykładem butów nadających się do takiego wykorzystania są złote baleriny z zapato.com.pl, które będą interesującym dodatkiem w garderobie każdej kobiety (oraz dostatecznie odważnych mężczyzn). Ale jak je wystylizować? Zapoznaj się z kilkoma propozycjami stylizacji ze złotymi balerinami w roli głównej.

Wyjątkowy strój na wyjątkowe okazje

Na wielkie wyjścia nie bójmy się dobierać efektownych dodatków. Choć najważniejszym elementem stroju na przyjęcie sylwestrowe, wesele czy inną dużą imprezę jest oczywiście sukienka, komplet czy kombinezon, umiejętnie dobrane dodatki mogą sprawić, że cała stylizacja zacznie wyglądać naprawdę wyjątkowo. Fantazyjny efekt możemy uzyskać właśnie za pomocą złotych balerin i złotej biżuterii, które utworzą piękną ramę dla każdego stroju. Najlepiej będą wyglądać, jako ozdoba jednolitego stroju, na przykład białej lub czarnej sukni, albo kreacji w czystych i intensywnych kolorach kamieni szlachetnych – szmaragdowym, rubinowo czerwonym czy szafirowym.

Nie trzeba też obawiać się, że baleriny są za mało wystawne i lepiej sięgnąć po szpilki, ponieważ w tym wypadku wygoda łączy się z elegancją. Choć szpilki często wydają się oczywistym wyborem, jeśli chodzi o obuwie na specjalne okazje, nie należy zapominać o tym, że nie dają one dostatecznego oparcia ani stabilizacji naszym stopom, co powoduje ból stóp, nóg, a nawet kręgosłupa, i zazwyczaj i tak musimy je zdjąć w połowie imprezy… Złote buciki na płaskim obcasie jak najbardziej nadają się na każdą, nawet najbardziej wyjątkową okazję, podkreślając jednocześnie unikalny styl noszącej je osoby.

Odrobina glamour na co dzień

Jednak jeśli sądzisz, że wyraziste buty sprawdzą się tylko od święta – nic bardziej mylnego! Właśnie wykorzystanie interesujących dodatków może przemienić nawet najbardziej codzienne stroje w interesujące stylizacje. Złote balerinki będą świetnie wyglądały zarówno zestawione z sukienką, jak i jeansami i zwykłym podkoszulkiem, i nawet tak obecnie popularne spodnie dresowe są w stanie zmienić w strój odpowiedni na spotkanie z przyjaciółmi czy nieformalną randkę. Dzięki wykorzystaniu codziennych, a nawet sportowych elementów ubioru w połączeniu z tak fantazyjnym dodatkiem, jakim są złote baleriny, uzyskamy strój ciekawy, niejednoznaczny i znacznie bardziej uniwersalny. Baleriny są obuwiem eleganckim, ale jednocześnie jak najbardziej nadającym się na co dzień, zarówno pod względem wygody, jak i wyglądu.