Zainwestuj w buty marki Guess

W latach 80-tych Guess był jedną z najpopularniejszych marek, która tworzyła świetnej jakości dżinsy oraz buty. Podczas gdy pierwsze dżinsy były zaprojektowane dla kobiet, linia męska zadebiutowała w 1983 roku. Kiedy na rynku pojawiły się buty tejże marki, fani oszaleli z radości, ponieważ obuwie okazało się być prawdziwym hitem. 

Doskonałej jakości buty 

Firma działa w wielu krajach na całym świecie, a większość sklepów znajduje się w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Guess ma licencjobiorców i dystrybutorów w Ameryce Południowej, Europie, Azji, Afryce, Australii, Ameryce Łacińskiej i na Bliskim Wschodzie. Buty Guess bez problemu można zakupić w sklepach stacjonarnych z obuwiem lub w sklepach internetowych. 

Buty dla mężczyzn i kobiet 

W 2012 roku supermodelka Claudia Schiffer ponownie zademonstrowała odzież oraz obuwie damskie marki Guess. W ten sposób firma zyskała jeszcze więcej klientów. Od 2018 roku Jennifer Lopez jest nową twarzą marki. Wiele celebrytów, artystów, aktorek oraz piosenkarek nosi na co dzień obuwie, które zostało wyprodukowane przez firmę. Buty Guess są bowiem niesamowicie wygodne oraz komfortowe podczas długiego użytkowania. Trzeba przyznać, że obuwie świetnie przepuszcza powietrze, więc w sportowych butach można chodzić także podczas upałów. Marka jednak produkuje także i inne rodzaje butów, takich jak na przykład: modne sandały, wygodne szpilki, wysokie koturny, trampki lub czarne, klasyczne kozaki. W butach tych można chodzić nie tylko w lecie, ale również i w zimie.