Stringi dla kobiet

Stringi mają sznurek wokół talii i między pośladkami.
Element ten jest bardzo cienki, więc po noszeniu z obcisłą sukienką sznurek nie przebija. Przód stringów jest czasami wykonany z czystej tkaniny w kształcie trójkąta, aby zapewnić zakrycie narządów płciowych.

Idealna bielizna dla kobiet

Stringi mają cienką koronkę lub inny cienki materiał, który biegnie wokół talii i pomiędzy pośladkami. Są one niesamowicie wygodne i komfortowe podczas użytkowania – co z całą pewnością będzie ogromną zaletą dla każdej kobiety. Stringi dają przyjemny efekt, gdy materiał jest wysokiej jakości, taki jak francuska koronka lub cienki jedwab. Ale z praktycznego punktu widzenia stringi lepiej maskują linie majtek pod sukienką lub obcisłymi spodniami. Oba style można znaleźć w pięknych wzorach. Stringi mogą być noszone zarówno przez mężczyzn, jak i przez kobiety.

Stringi damskie – czy są wygodne?

Stringi mogą być również noszone przez tancerzy egzotycznych lub go-go. Stringi pojawiły się po raz pierwszy w strojach noszonych przez tancerki w Stanach Zjednoczonych w produkcjach Earla Carrolla w latach dwudziestych XX wieku, okresie znanym jako Jazz Age. Bielizna to elementy odzieży noszone pod odzieżą wierzchnią, zwykle w bezpośrednim kontakcie ze skórą, chociaż mogą zawierać więcej niż jedną warstwę. Bielizna jest noszona z różnych powodów. Jeśli jest wykonana z odpowiedniego materiału, niektóre bielizna może służyć jako bielizna nocna lub kostiumy kąpielowe. Stringi damskie można zakupić w dzisiejszych czasach praktycznie wszędzie. Są one dostępne w bardzo atrakcyjnych oraz konkurencyjnych cenach, dzięki czemu każda kobieta może sobie pozwolić na taki zakup. Na rynku wyróżnić można bieliznę w różnych kolorach oraz wzorach. Kobiety uwielbiają stringi w takich barwach, jak na przykład: czerwień, biel lub czerń – poznaj ofertę Obsessive.