Najpiękniejsze modele biustonoszy na wiosnę 2020

Wielkimi krokami zbliża się wiosną, a co za tym idzie czas wymiany bielizny na bardziej pastelową  i jeszcze bardziej kobiecą. To właśnie wiosną warto kupić sobie koronkowe biustonosze w przyjemnych dla oka kolorach, na przykład stanik błękitny albo cytrynowożółty. Taką bieliznę można nosić bardzo modny sposób pod ubrania półtransparentne i przezroczyste. To trend zdecydowanie dla młodych kobiet, który jest naprawdę bardzo wdzięczny i warty wypróbowania.

Biustonosze z trójkątną koronkową miseczką bez usztywnień

Kolejny prawdziwy krzyk mody to biustonosze z trójkątną miseczką bez usztywnienia i fiszbin: https://intimiti.pl/biustonosze. Najczęściej są uszyte z bardzo przyjemnej w dotyku koronki, te w wiosennym wydaniu utrzymane są w pastelowej kolorystyce. Taki biustonosz można zakładać pod odrobinę bardziej obszerny sweter typu oversize. Gdy dekolt swetra delikatnie zsunie się z ramienia, kawałek ponętnej koronki rozbudzi niejedną wyobraźnię.

Sportowy biustonosz do ćwiczeń

Bielizna sportowa z pewnością nie należy do najpiękniejszej, ale to właśnie wiosną warto kupić sobie stanik sportowy i rozpocząć swoją przygodę z aktywnością fizyczną. Współcześnie, w bardzo wielu sklepach można kupić nie tylko świetnie skrojone, ale też doskonale zaprojektowane i wykonane damskie biustonosze sportowe. Jeżeli kobieta lubi aktywny tryb życia, często spędza czas na przykład na spacerach czy w górach, taki biustonosz będzie doskonałą opcją i alternatywą dla klasycznej bielizny, która wykonana jest z nie zawsze przyjemnej w dotyku koronki.