3 najlepsze zamienniki rajstop

Wiele kobiet w każdym wieku chętnie zakłada do sukienek albo spódnic rajstopy. Odpowiednio dobrane modelują bowiem nogi oraz maskują ich niedoskonałości, ujednolicając odcień skóry. Rajstopy nie są jednak koniecznością, dlatego poniżej znajdziecie 3 ich zamienniki, które równie dobrze spełniają swoją funkcję.

1. Pończochy samonośne

Spełniają tę samą funkcję co rajstopy, nie zakrywając przy tym górnej części uda, przez co są wygodne i dobrze sprawdzają się podczas upałów. Warto jednak pamiętać, że podczas oficjalnych wyjść należy zakładać je tylko pod dłuższe sukienki i spódnice, tak żeby nie było widać tej części nogi, którą odkrywają, chyba że taki jest zamysł kreacji.

2. Pończochy do pasa

Klasyczna wersja pończoch, obecnie spełniająca bardziej erotyczną funkcję. Doskonale sprawdzają się do niektórych kreacji w sypialni, jednak wciąż można nosić je podobnie jak pończochy samonośne (https://www.gorteks.com.pl/product-pol-1283-Ponczochy-samonosne-632-50-DEN-czarny.html), jako że wyglądają i działają dokładnie tak samo, jeśli nie liczyć konieczności założenia do nich specjalnego pasa.

3. Zakolanówki

Zakładane raczej do spódnic, głównie przez młode dziewczęta w przypadku luźnych, codziennych kreacji. Dobrze wyglądają z gładkimi spódnicami lub tymi w kratę, nadając im wyglądu znanego z mundurków szkolnych w obcych krajach. Zakolanówki wciąż jednak sprawdzają się dobrze przy wysokiej temperaturze, jako że zakrywają jedynie łydkę i kolano, dzięki czemu nie odcinają one dopływu powietrza.