Calvin Klein fenomen w świecie mody

calvin klein

Od dziesięcioleci marka Calvin Klein kojarzy się z produktami najwyższej jakości, światową rozpoznawalnością i niezwykłym prestiżem. Unikatowy design produktów tego producenta wpłyną na spektakularny jego sukces w świecie mody i ponadczasową popularność wśród konsumentów na całym świecie. Ta marka ewaluuje wraz ze zmieniającą się modą, trendami i wymaganiami współczesnego świata. To wiecznie młody i aktualny styl dla każdego.

Calvin Klein synonim luksusu

Zakładając w 1968 roku firmę modową, jej założyciel Calvin Klein spełniał swoje marzenie o projektowaniu odzieży i wyznaczaniu trendów w świecie mody. Dzięki niekwestionowanemu talentowi, determinacji oraz pracowitości Calvin Klein stworzył kultową markę wzbudzającą podziw i zainteresowanie wraz z kolejnym rokiem jej istnienia.
Projektant, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, nie ograniczał się jedynie do płaszczy i sukienek, od których rozpoczął karierę, ale sukcesywnie wdrażał w życie nowe pomysły i efektywnie je sprzedawał. Obfitujące w odważne scenariusze kampanie reklamowe bielizny, do których zaangażowano światowej sławy celebrytów, przyczyniły się do spektakularnego sukcesu marki.

calvin klein

Calvin Klein to nie tylko odzież

Spełniając wymagania nowoczesnego pokolenia lat 90, projektant rozpoczął współpracę ze światowej sławy producentem biżuterii i zegarków Swatch Group. Poza tym marka Calvin Klein to uznane i cenione na całym świecie kosmetyki i perfumy. Uwzględniając zróżnicowane potrzeby konsumentów, Calvin Klein tworzy unikatowe zapachy dla kobiet, mężczyzn oraz typu unisex.

Bez wątpienia firma stworzona przez Calvina Kleina to jedna z najbardziej rozpoznawanych i szanowanych marek na świecie.