Cechy biustonosza samonośnego

Samonośny biustonosz to propozycja, jaka pojawiła się na rynku stosunkowo niedawno. Z pewnością stanowi odpowiedź na potrzeby kobiet, które lubią odważne stylizacje. Zazwyczaj jest wybierany do wydekoltowanych sukienek i bluzek, jak i do stylizacji z odkrytymi plecami. Czym cechuje się ta bielizna? Jak wygląda biustonosz samonośny?

Biustonosz samonośny

Biustonosz tego typu jest bielizną, która spełni wymogi estetyczne, jak też da komfort podczas noszenia. Nawet kobiety z cięższym biustem nie muszą się obawiać takiej bielizny, gdyż doskonale utrzymuje ona biust. Stanik jest stworzony tak, aby jak najlepiej utrzymać piersi i nie odznaczać się pod ubraniem. Silikonowe modele są produkowane za pomocą dwóch specjalnych miseczek samoprzylepnych. Miseczki połączone są specjalnym sznurkiem. W tym przypadku stanik nie posiada ramiączek i dolnego pasa, jaki otacza talię. Brak tych elementów sprawia, że kobiety może dopasować dowolną stylizację, nie martwiąc się o widoczny stanik. 

Zalety biustonosza samonośnego

Na uznanie zasługuje odpowiednia konstrukcja i samoprzylepne miseczki, co zapewnia bardzo dobre podtrzymanie biustu. Pamiętajmy o tym, że ryzyko nietrzymania się piersi jest jedynie związane z nieodpowiednim dobraniem  rozmiaru stanika. Pewne siebie panie często sięgają po odważne stylizacje, które wymagają dobrania specjalnej bielizny. Biustonosza samonośnego (sprawdź na gorteks.com.pl) nie widać nawet wtedy, gdy mamy mocno wydekoltowaną górę stylizacji. To ogromny plus dla pań, które chcą zadbać o własny komfort.