Jak nosić białą koszulę?

Biała koszula bardzo często kojarzy nam się z nudnymi stylizacjami, w które trzeba było ubrać się obowiązkowo do biura, gdzie dress code jest wyjątkowo skrupulatnie przestrzegany. Wcale nie musi tak być. Jak nosić białą koszulę, by wyglądała niebanalnie?

Z pazurem


Klasyczna biała koszula damska kojarzy się ze stylizacjami eleganckimi, ale wyjątkowo konwencjonalnymi. Nie musi tak być!

Łącząc klasyczną białą koszulę damską z jeansami możemy uzyskać stylizację, która nie będzie nudna. Wszystko zależy od dodatków. Trampki oraz elegancki, skórzany plecak pozwolą stworzyć stylizacje na codzienne wypady do miasta. Jest ona wygodna i jednocześnie ciekawa. Delikatna biżuteria podkreśli jej niezobowiązujący charakter.

Zamieniając trampki na zabudowane sandały na słupku. Dodając elegancką, niewielką kopertówkę oraz czarną ramoneskę zyskamy zestaw z pazurem. Bardzo ciekawe są również ramoneski w intensywnych kolorach, takich jak czerwień czy butelkowa zieleń – taki zestaw na pewno zostanie zauważony.

Romantycznie


Klasyczna biała koszula damska sprawdzi się również we wdzięcznych stylizacjach ze spódnicami. Łącząc białą koszulę z plisowaną spódnicą oraz delikatnymi szpilkami uzyskamy stylizację idealną na wieczorne wyjście na kolację, randkę czy do kina.

Rozkloszowana spódnica w pastelowych kolorach to zestaw równie elegancki i stylowy. Wybierając klasyczną czerń spódnicy możemy pojawić się na wieczornym, bardziej wyszukanym spotkaniu. https://lacoco.pl/koszule/167-klasyczna-biala-koszula-damska-a245.html