Klasyka mody dzisiejszych czasów

W czasach, kiedy można założyć dosłownie wszystko nie trudno jest zagubić własny styl. Pogoń za modą, wieczny pośpiech i wpływ otoczenia często tłumią potrzebę wygody. Bez względu na wiek wszystkich kobiet dotyczy presja otoczenia i łatwo jest ulec pokusie wtopienia się w tłum. Nie zawsze jednak.

Klasyka zawsze na topie

Mimo, że ekstrawagancja wkroczyła na ulicę dosyć swobodnym krokiem, to klasyka wciąż stoi o ten jeden krok przed nią. Eleganckie spodnie damskie o prostym, ponadczasowym kroju będą pasować zarówno do jasnej, delikatnej bluzki z odkrytymi plecami, jak i obcisłego topu i ciemnego żakietu.

Spodnie do kostki z lekko rozszerzanym dołem idealnie prezentują się ze szpilkami, a jasne spodnie w kant ze zwężanymi nogawkami świetnie wpasują się w miejski styl.

Luźna elegancja

Nie zawsze na pracownikach ciąży obowiązek eleganckiego ubierania się do pracy. Czasami casualowy zestaw jest bardziej niż pożądany. Klasyczne jeansy połączone  z białą pół formalną koszulą, czy materiałowe, ciemne rurki w połączeniu z luźną, kolorową bluzką o odrobinę dłuższym tyle.

Wypad za miasto

Spodnie damskie w weekendowym wydaniu to klasyczne szwedy, które nie dosyć, że są niezwykle wygodne, to również wyjątkowo kobiece. Szerokość nogawek powoduje złudzenie, że kobieta chodzi w długiej spódnicy.

Bez względu na wybór rodzaju noszonych spodni ważne jest, aby zachować umiar i zdecydować się albo na ekstrawagancki krój spodni, albo góry stylizacji.