Jak dobrze wybrać legginsy?

leginsy

Wygodne legginsy są chętnie noszone przez panie praktycznie w każdym wieku, w różnych okolicznościach. Jednak niektóre kobiety nie wiedzą, jak dobrze je dobrać, przez co nie korzystają w pełni z wygody, jaką może dać ten rodzaj spodni lub nawet nie mogą ustrzec się wpadek. Na co warto zwrócić uwagę?

leginsyOdpowiedni materiał

Wiele kobiet ma tendencje do noszenia legginsów przeznaczonych tylko do uprawiania sportu na co dzień, co wygląda dość tandetnie. Należy więc wybierać spodnie z określonych materiałów, a także kryjące. Te, które swą fakturą przypominają mocno kryjące rajstopy, nosi się tak samo jak rajstopy, a więc należy je łączyć z dłuższymi górami, które zasłaniają pośladki – inaczej efekt będzie groteskowy i nieelegancki, nawet gdy ubierze się tak młoda dziewczyna o perfekcyjnej figurze. Dobrze będzie więc wybierać kryjące legginsy o nieprześwitującym materiale – lub pamiętać, że nie jest to zastępstwo tradycyjnych spodni.

Właściwy rozmiar

Leginsy mają to do siebie, że są bardzo wygodne, ale trzeba je wpierw dobrze wybrać, sprawdź więc ofertę tutaj. Nieraz spodnie te mają tendencje do rozciągania, ale jest to domena produktów kiepskiej jakości. Trzeba wybierać spodnie dopasowane, gdyż jeśli będą zbyt luźne, będą zsuwać się z bioder, co nie wygląda dobrze i jest szalenie niewygodne. Jednak również za małe legginsy mogą być bardzo kłopotliwe, szczególnie jeśli będą obciskać pas i wrzynać się w ciało, bezlitośnie podkreślając jego brak jędrności i wszelkie mankamenty.