Kratka i paski, czyli ponadczasowe trendy wśród bluzek damskich

damskie bluzki

Jesień wybitnie kojarzy się ze stylizacjami w kratkę. Być może dlatego, że taka jest również pogoda. Czasem słońce, czasem deszcz. Bluzki damskie w kratkę są bardzo eleganckie i można je dopasować do gładkich spodni lub spódnic bądź stworzyć ciekawe jesienne komplety. Podobnie jest z deseniem pasków. Tu warto kierować się prostą zasadą. Jeśli nie ma się drobnej budowy, lepiej wybierać bluzki w pionowe paski.

Damskie bluzki na jesień – moda w kratkę

Duża czy drobna kratka? Wybór jest tak ogromny, że czasem trudno się zdecydować. Wszystko zależy od tego czy stylizacja ma być subtelna czy bardziej wyrazista. Jeśli to pierwsze, to lepiej wybrać damskie bluzki na jesień w drobną kratkę. Kiedy wybiera się typowy casual można pozwolić sobie na dużą, wyrazistą kratę.

Bluzki damskie na zimę – pionowe paski na zimową porę

Bluzki damskie w paski sprawdzą się również zimową porą. Wtedy, kiedy czasem w sposób naturalny przybieramy na wadze i chcemy nieco to ukryć, doskonałym wyborem będą bluzki damskie na zimę w pionowe paski. Taki deseń wyszczupla optycznie, więc nawet jeśli jesienno-zimową porą przybędzie kilka kilogramów nie będzie to widoczne. Oczywiście warto również wybrać krój oversize, w którym zawsze można czuć się swobodnie. Bluzki na zimę w pionowe paski to może być bardzo dobry wybór. Ponadto modne i chętnie wybierane są również bluzki koronkowe sklep internetowy.