AVA serum z Witaminą C

O kosmetykach z witaminą C słyszałam wiele dobrego. Przede wszystkim mają za zadanie hamować działanie wolnych rodników, a przez to działać przeciwstarzeniowo. Dodatkowo mają rozjaśniać przebarwienia, działać antybakteryjnie i nawilżać. Cuda w butelce, więc jak mogłam nie spróbować?
Ponieważ nigdy nie korzystałam z takiego serum, postanowiłam na początek nie inwestować w nic drogiego. Chciałam sprawdzić, jak na mnie zadziała i czy polubi się z moją skórą. Po przejrzeniu czeluści internetu trafiłam na serum z witaminą C z serii Aktywator Młodości marki AVA.
Serum zamknięte jest w butelce z ciemnego szkła, która chroni przed dostępem światła. Aplikuje się go za pomocą pipetki, która pozwala na dozowanie odpowiedniej ilości specyfiku. Konsystencja jest lejąca i przezroczysta. Dzięki niezbyt tłustej konsystencji, szybko się wchłania i nie pozostawia filmu. Po nałożeniu skóra jest napięta, gładka i zmatowiona.
_dsc0051ko
_dsc0055koSerum stosuję codziennie przed nałożeniem kremu. Produkt nie obciąża skóry, nie zapycha i nie uczula. Zauważyłam również lekkie rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu skóry. Co do zmarszczek, to na szczęście nie mam ich za wiele, więc mam cichą nadzieje na jego prewencyjne działanie.
_dsc0050koNie mogę powiedzieć o efekcie WOW, jednak nie mam porówna do działania innych serum tego typu. Mimo wszytko uważam, że serum jest warte wypróbowania. Tym bardziej, że cena zdecydowanie działa na jego korzyść.
Brak tagów 2komentarze
  • Jak Dojade Do
    Listopad 15, 2016

    Ja bardzo lubię kosmetyki z Witaminą C, ale tego nie próbowałam.

  • Alicja Byczuk
    Listopad 14, 2016

    Słyszałam o tym serum, jednak sama wypróbowałam inne. Używam LIQ CC light i jestem bardzo zadowolona. Ma dobrze przemyślany skład i śliczne opakowanie. Moja skóra jest bardziej promienna. Tak jak Ty nie mam porównania z innymi produktami. O tym moim mogę śmiało powiedzieć, że jest świetne 🙂

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *